Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
2 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Сльози Microsoft & сльози Литвина

Екс-директор Microsoft розплакався на своїй фінальній промові

Виявляється, американці мають не менш чутливі й ніжні душі, аніж українці.

Пам'ятаєте, як, йдучи на вибори, екс-спікер Володимир Литвин так розчулився під час своєї промови, що ледве не втопив у сльозах цілу свою партію. Добре, що хтось здогадався подарувати йому перед цим вишитий рушник, і Литвин мав чим витирати сльози.

 

 

Гарно, коли люди все вміють передбачити і спланувати. А от в американців з цим не так добре.

Екс-директор Microsoft Стів Балмер, виступаючи на щорічній зустрічі з працівниками Microsoft, також розплакався, але витерти сльози йому не було чим. Ніхто не здогадався подарувати йому перед виступом вишитий рушник...

 

 

А годилося б. Бо хоча Балмер ще виконує обов'язки генерального директора, проте цілком можливо, що саме ця його зустріч з колегами була останньою. І Балмер це відчув. Він не стримав сліз і розплакався.

Окрім плакати, на відміну від нашого Литвина, він також танцював і співав – його виступ був сповненим неймовірних емоцій. І це без жодного алкоголю.

 

 

У якийсь момент зазвучала пісня Майкла Джексона «Wanna Be Startin Somethin», яка звучала на перших зборах Microsoft 1983 року. Балмер негайно кинувся в танець з вигуками "Пісня Microsoft!".

Прощальний танець Балмера супроводжувався оплесками і вигуками публіки: «Ми любимо тебе!».

А от Володимиру Литвину цього, напевне, ніколи ніхто не скаже. Окрім хіба що найближчих родичів. Бо яка з нього насправді користь? Навіть поганенької програми для комп'ютера він ніколи не написав...

 

 

Читайте також Гламурні посиденьки в дочки Литвина

 

За матеріалами bilshe.com


Матеріали за темою:

23
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.