Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
3 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Кернес остаточно «гепнувся» на власному культі особи

Харківські студенти отримали особистий подарунок від Кернеса – блокнотик з його ніком з інстаграму

Студенти славного міста Допогепинська, яке ще іноді старомодно йменують Харковом, можуть пишатися своїм неперевершеним мером.

Він так їх, сердешних, любить, що навіть підготував для них, на честь початку нового навчального року, спеціальний подарунок – «Харьковский студенческий блокнот».

 

 

І неабиякий, а з власним портретом на обкладинці і кількома власними портретами всередині.

 

 

А ще з дуже сентиментальним вітальним словом, суть якого зводиться до того, що вам дуже пощастило жити в Харкові, де народжуються такі, як Я, – Гепа, і сподіваюся, що ви будете моїми добрими послідовниками. Це, звісно, не пряма цитата, бо цитувати написане Геннадієм Адольфовичем доволі нудно.

 

 

За переказом, ці диво-подарунки студенти отримали акурат на день знань, і надруковано їх, як і можна було сподіватися, нібито не на особисті гроші міського голови, який себе так нескромно рекламує, а на гроші харків’ян.

 

 

Загалом схожа історія в Україні трапляється не вперше, і в Харкові зокрема.

Минулі роки Геннадій Адольфович уже не раз у подібний спосіб піарився, а тому дивуватися немає чому.

 

 

Єдине, що все-таки непокоїть, чому поруч з Гепою на обкладинці цього душевного блокнотика не надрукували його сіамського близнюка Допу (Михайла Марковича Добкіна, хто не в курсі), який також немало спричинився для добра Харкова та харків’ян і є не менш легендарним, – непорозуміння цього міста.

 

 

Читайте також Повернення першої радянської столиці


Матеріали за темою:

-192
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.