Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
7 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Харківські авторитети поїхали переймати досвід Кадирова

Господар Чечні погостив у себе українських чиновників і депутатів. Добкін, Кернес і Юра Іванющенко пиячили з Кадировим на ювілеї Грозного.

“Ассаламу алайкум, друзья! В субботу я дал ужин в честь наших дорогих гостей, приехавших из многих стран и регионов России" - написав в своєму інстаграмі намісник Владіміра Путіна в Чечні Рамзан Кадиров.

 

 

"Они разделили с нами нашу радость по случаю юбилея столицы Чеченской Республики - Грозного! Я очень всем благодарен! Мы вас ценим, вас уважаем! Двери нашего дома - Чечни для вас открыты! И я от имени всего чеченского народа говорю, что с каждым приездом вы будете видеть развивающую, красивую, мирную Чечню! Благодарю вас!" - розплився в похвалах Кадиров.

 

 

Хто розділяв з Кадировим радість можна побачити на світлинах, які чеченський повелитель оприлюднив в своєму інстаграмі. Є там і юний регіонал Валєра Писаренко і старі аксакали Юрій Іванющенко, в миру Юра Єнакіївський, і харківські бояри Михайло Добкін та Геннадій Кернес, відомі широкому загалу, як Допа та Гепа.

 

 

Цим двом останнім так сподобалось в Чечні, що вони не проминули нагоду похвалитися своєю мандрівкою в інтернет мережі.

 

 

Добкін розмістив у своєму мікробозі в Twitter знімки, на яких він зображений на тлі визначних пам'яток столиці Чеченської Республіки - Грозного, резиденції Рамзана Кадирова, а також з котом який очевидно, теж мешкає в резиденції Кадирова і підписав все це «Сьогодні Грозному 195 років. Гарне місто».

 

 

А от мер Харкова Геннадій Кернес з котом не фотографувався, а виставив лише світлину на тлі резиденції з традиційно розкаряченими пальцями в своєму улюбленому жесті - «Вікторія».

 

Читайте також Кернес остаточно «гепнувся» на власному культі особи

 

За матеріалами instagram.com/kadyrov_95 , kharkov.comments.ua


Матеріали за темою:

-123
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.