Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Музичні вподобання народних обранців

На чиї концерти готові ходити і ходять депутати українського парламенту

Про те, що народні обранці трудоголіки, знають усі.

У них ні на що немає часу. Завжди робота, робота і робота. Навіть знемагаючи в обіймах коханки чи парячись у сауні, вони все одно працюють і дбають про народ.

 

 

А втім, більш як працелюбністю нардепи славляться хіба що любов’ю до прекрасного. Хто читає книжки, хто скуповує картини та скульптури, хто згрібає в чорних археологів в обхід чинного законодавства скіфське золото, а хто кохається в музиці та співі. А що часу на свої улюблені справи в обранців завжди бракує, то вони, раді коли хтось підкаже їм, де, коли і як можна підживити втомлену душу чимось поживно-прекрасним.

 

 

Власне саме для цього працюють у кулуарах парламенту кілька, м’яко кажучи, сервісних центрів. Один пропонує широкий вибір вишуканих книжок, які ніколи не соромно комусь подарувати, ще один пропонує сувеніри з металу, скульптури, годинники та ін. Є стіл, де продають свіжу пресу, а ще до послуг нардепів імпровізована театральна каса.

 

 

Власне там варто надовше зупинитися, адже, поглянувши, на що нардепам пропонують сходити, можна приблизно з’ясувати, які в слуг народу мистецькі вподобання. Бо хто-хто, а власники каси напевне добре знають, що в парламентаріїв у тренді, а що ні…

А в тренді нині два музичних напрями: руській мір і заграничні звьозди, на яких просто гріх не сходити, не комільфо.

 

 

Отож на сьогодні нардеп, в якого раптом з’явилося трохи часу, може сходити розслабитися на Дєніса Мацуєва, Стаса П’єху, Любе, Рукі ввєрх, Юрія Антонова, Пісьма і пєсні мужчін срєднєго возраста, Філіпа Кіркорова, Валєрія Мєладзе, Міхаїла Шуфутінського, Алєксандра Малініна, Машину врємєні, Урокі танго і любві з Алісою Френдліх, Голу правду з Татьяною Васільєвою і Станіславом Садальським, а також на Ані Лорак – єдину представницю великого цеху українських артистів.

 

 

Читайте також Друзі зрадили Ані Лорак на 35-ти річчя


Матеріали за темою:

-51
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.