Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
10 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

“Батя, я стараюсь” - Людмила Янукович розповіла про стосунки з чоловіком

Свіжі одкровення від дружина президента

Популярність до Людмили Янукович прийшла у 2004 році: під час Помаранчевої революції на мітингу в Донецьку вона розповіла про «наколоті апельсини», які роздаються прихильникам Віктора Ющенка. З того часу вона стала народною улюбленицею.

 

 

На жаль, перша леді країни рідко зустрічається з журналістами. Вона не переїхала до Києва і не супроводжує чоловіка, коли він мандрує по світу з офіційними візитами. 

 

 

Проте Людмила Янукович, хоч і рідко, та все ж тішить українців своїм добрим словом.

 

 

Своє 63-річчя Людмила Янукович відзначила на конкурсі краси для жінок з обмеженими можливостями в Донецьку. 

 

 

Після того, як перша леді країни привітала конкурсанток, кореспондент поцікавився у першої леді, як її привітала родина, та, зокрема, чоловік, Віктор Янукович, зі святом.

 

 

Відповідаючи на запитання дружина президента була на диво відвертою.

«Зателефонував мій чоловік, Віктор Федорович. Каже: «Ну, як ти?». Кажу: «Нічого». «Ну, давай, – каже, – працюй, а я на Туреччину». Як одна людина казала: «Лягли курсом на Туреччину». «А ти, – каже, – працюй. Добре працюєш?» Я відповідаю: «Батя, я стараюся». Ось така у нас розмова. Хто де, сини собі допомагають, невістки – собі. Вся родина, як можемо, намагаємося… (далі хтось перебиває зі словами «Не видавайте таємниці» – ред.). А так подарував величезний кошик квітів. І я, звісно, відразу ж відправила його у кафедральний собор на Артема». 

 

 

Читайте також Янукович послабив дружині режим утримання


За матеріалами radiosvoboda , news.bigmir.net


Матеріали за темою:

-51
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.