Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Висока мода від Кільчицької: спортивні штани і сумка з папугою

Соратниця Черновецького завжди вирізнялася особливим баченням краси.

Давно, і сподіваємось безповоротно, минули ті благословенні часи, коли Ірену Реанольдівну Кільчицьку, чи то праву, чи то ліву руку “мера-космонавта” Леоніда Черновецького, кияни мали щастя бачити ледь не щодня. Нажаль, така радість нині рідкість.

Часи непевні. Ірена Реанольдівна не може собі дозволити шастати вулицями міста і спілкуватися з киянами. Тим паче, що все що їй було треба від киян і гостей міста, вона вже отримала, а шукати собі тепер зайвих клопотів не розумно.

 

 

А втім, бувають хвилини, коли доля таки усміхається усім тим, хто вже добряче заскучив за найкрасивішою жінкою молодої команди Черновецького.

 

 

Мов ясне сонце зійшла вона на грішну землю і з'явилася на Ukrainian Fashion Week у всій красі. А краса і справді була не земна. Витриманий в чорно-білих тонах гадероб: футболка з кажаном, куртка-косуха і спортивні штани з білими полосами. Усе це чудесно доповняли бірюзові туфлі і сумка з барвистим папугою. Було також багато прикрас і чарівний макіяж.

 

 

Хоч Ірена Реанольдівна і була того вечора найгарнішою, але не самотня в своїй оригінальності. Їй намагалися скласти конкуренцію ще доволі багато талановитих персонажів...

 

 

Читайте також  Олег Скрипка одягнув хлопців і повів у "Чудовий Світ"


Матеріали за темою:

-68
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.