Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
14 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Слід Кузьміна у ГПУ: «оракул», «Мурка» і листи Обамі

Непотрібних списують. Так було завжди, так є і так буде… Шкода тільки, що «непотрібні» про це забувають…

Кузьмін зробив свою справу, Кузьмін може забиратись...

Дарма колишній заступник генпрокурора Ренат Кузьмін так вірно вислужувався перед своїми роботодавцями. Нічого особливого не вислужив. Так собі: трохи кісток з царського столу і багато проблем, які колись ще не відомо, як «аукнуться».

Ну, трохи грошей, бо як же без них на такій посаді, ну, маєток у Пущі Водиці, ну, слід в історії…

Хоча таким слідом навряд чи варто пишатися. Найціннішим з цього сліду, певно, залишиться прокурорська «Мурка», яку Кузьмін заспівав супервдало. Талант, що тут скажеш.

 

 

А от все решта було трохи незграбно і неінтелігентно.

Ну хто такий Кузьмін, щоб писати листи Бараку Обамі,чи вчити життя європарламентаріїв?

Доки він справно робив брудну роботу на такі незграбності, звісно, заплющували очі, але коли Україна стала на порозі євроінтеграції, а Янукович відчув себе європейським політиком планетарного масштабу, якому навіть дозволили сфотографуватися з тим самим Обамою, Рената Равілійовича Кузьміна вирішили позбутися, щоб не мозолив очі і не псував картинку.

 

 

Не виключено, звісно, що про таку послугу Януковича попросив сам Обама, з яким наш президент встиг потеревенити під час фотографування. Чому б і ні. Адже про що ще, як не про безтактність Кузьміна, міг говорити Обама з Януковичем?

 

Відправивши Кузьміна на лавку запасних у Раду національної безпеки, Янукович ще не зовсім списав його з політики, але помітно понизив, аби той зміг відчути реальність під ногами і перестав ширяти в небесах власної значущості. Колись він, можливо, ще з’явиться на безкрайому небосхилі і виконуватиме якусь «почесну» місію для своїх нових чи старих повелителів. Нині ж країна із задоволенням проводжає його на заслужений відпочинок і з насолодою згадує його неперевершену Мурку.

Згадує його скромний маєток…

 

 

Згадує також його ображений лист Обамі, в якому він скаржиться американському лідеру на американського посла в Україні Джона Теффта, який не дав йому візи до США без пояснення причин, і на інших американських чиновників, які не лише шкодили чесному правосуддю в Україні, іміджу України у світі, іміджу Кузьміна особисто, а й готували арешт Рената Равелійовича в США.

 

 

Згадує країна і його милі пасажі про милосердного Януковича, який помилував Луценка «То, что президент помиловал его, – выражение доброй воли Виктора Януковича, это можно назвать победой милосердия над справедливостью. Луценко – мелкий вор, который пробрался во власть для того, чтобы красть, и он же теперь учит страну, как ей жить?! Это даже не смешно».

 

 

Бракуватиме українцям завжди коректних та оригінальних висловлювань Кузьміна про все на світі, наприклад, про інтернет-ЗМІ.

«А межгалактические прокуроры всех окрестных Вселенных на дорогих летательных тарелках ко мне случайно не слетались тогда? Откуда у Вас эта информация?.. В интернете пишут... На стенах в туалете тоже пишут. И на заборах. И на сараях. Не читайте глупостей...».

 

Бракуватиме і ненаукової фантастики про підступну Тимошенко та «оракула» Кузьміна, написаної, очевидно на замовлення останнього не дуже талановитим автором з-за бугра.

 

 

Та й взагалі його бракуватиме…

 

Читайте також Манна небесна впала на Засуху на Хрещатику, а на Шуфрича в Козині


Матеріали за темою:

-23
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.