Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 жовтня, 2013  ▪  Святослав Птіцин   ▪  Версія для друку

Мережевий спец загін імені Олексія Костусєва

Мера Одеси у соцмережах хвалять за «рознарядкою»

На початку жовтня у Мережу потрапив цікавий документ. Звісно, без будь-яких печаток чи підписів. І ось чому.

Виявляється, творці іміджу Костусєва вирішили створити своєму роботодавцю справжню секту шшанувальників, яка б коментувала і «лайкала» дописи одеського мера. Аби сектанти працювали краще – вирішили ввести звітність із кількості тицьнутих «подобається».

Згідно із документом, віднині чиновнику муніципалітету, простому працівнику комунальних служб чи бюджетної сфери необхідно залишати під дописами свого хазяїна хвалебні відгуки, захистити його від злих критиканів, а до четверга кожного тижня потрібно прозвітувати піарникам про пророблену роботу.

Відстежувати дописи Костусєва мимовільних учасників секти змушують на Facebook, Instagram, Kostusev.info, Одноклассниках та Вконтакте. І на десерт – перегляд від початку і до кінця домашнього відео мера на Youtubе.

Журналісти вже поговорюють, шо для нестаранних «тролів» навіть передбачили спеціальні санкції.


Матеріали за темою:

-78
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.