Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
21 жовтня, 2013  ▪  Святослав Птіцин   ▪  Версія для друку

Мер Сум поховав своє місто

«ГОРОД СУМЫ – «ЛЕГ»!!!» – таку сповнену оптимізму фразу могли побачити читачі Facebook-сторінки мера Сум, відомого українцям за інтернет-мемом «Підписздєсь», у неділю ввечері. Так би мовити, на завершення важкого трудового тижня.

Власне, інтернет-сторінки наших чиновників і політиків – справжній Клондайк. Хтось, як от мер Одеси Костусєв, показово воює через соцмережі з незаконними забудовами, а хтось, як мер міста Суми Геннадій Мінаєв, бореться з Державним казначейством.

Історія про затримку з виплатами не нова. Ще влітку низка українських міст запустила акцію «Казначейство – віддай гроші». Згодом були звернення до прем’єра Азарова з проханням «посприяти» у відновленні виплат. Судячи з усього, успіху такі заходи не принесли.

Тож мер Сум вирішив вдатися до перевірених часом «звернень до народу» (в яких часто-густо забагато патетики), продовжити серію власних емоційно-апокаліптичних публікацій, назвавши чергову частину епопеї «Це кінець, серія остання».

Не хотелось бы, как говорится поддаваться панике (пусть она нам поддается), но все же нужно смотреть реальной, а не виртуальной, реальности в глаза и как-то отвечать на ее вызовы. ГОРОД СУМЫ – «ЛЕГ»!!! Мы упирались «до последнего», но уже подошли к воротам кладбища. И вот последний час настал... оркестр заиграл похоронный марш...», – пише Мінаєв. Дбайлива рука градоначальника навіть додала аудіозапис того самого маршу. Певно, щоб народ краще сприймав усю невідворотність грядущого.

Далі Мінаєв розповідає про жахіття із затримками виплат комунальникам, економії на вуличному освітленні, традиційну українську непідготовленість до зими і багато чого іншого.
Наостанок мер вирішив попросити пробачення у сумчан за гріхи Держказначейства.

«Прошу всех сумчан простить меня. Но видит Бог – мы делали все, что могли и долго держались даже после фактической гибели, выполняя коммунальный заказ и поддерживая город Сумы в более-менее нормальном «коммунальном» и санитарном состоянии. Но всему есть предел...», – патетично завершив Facebook-монолог Мінаєв. І тут же дописав постскриптум у кращих традиціях пропаганди радянських часів. Тої, що про нескорених героїв: «Панике не поддаваться! И умирать с гордо поднятой головой!».
 


Матеріали за темою:

10
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.