Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
23 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Купання маленького Георга. Королівська сім'я у ванні

Вінценосні особи Британії знялися в незвичній фотосесії?

Британська фотограф Елісон Джексон зробила нову серію знімків з герцогинею Кембриджською, принцом Вільямом і їх сином Георгом.

 


Фотосесія, не зважаючи на свою реалістичність, є лише постановкою, а все завдяки відмінному підбору двійників членів королівської сім'ї.

 


Елісон Джексон цікавить дослідження розмитих кордонів між сьогоденням і вигаданим. Вона відтворює сцени страхів і побоювань відомих людей, які здаються реальними, а насправді - чиста фантазія.

 


Сцени зі знаменитостями, нібито захопленими зненацька, змушують працювати уяву. Спочатку глядач думає, що причетний до особистого життя людей, але згодом розуміє, що не можна вірити всьому, що показують ЗМІ.

 

 

Читатйте також Годинники в житті диктаторів і їм подібних

 

За матеріалами hochu.ua


Матеріали за темою:

-27
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.