Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Меркель озброїлася проти розвідки США

Канцлер ФРН Ангела Меркель стала власником унікального мобільного телефону з підвищеним ступенем захисту .

Його називають «меркелефон». Тонкий і витончений, новий мобільник вже пройшов випробування Федерального відомства з безпеки та інформаційної техніки. «Меркелефон» розроблений на базі мобільного телефону «Samsung Galaxy S3».

Після того, як стало відомо, що Агентство національної безпеки США прослуховує навіть телефони уряду ФРН, було вирішено будь-якими шляхами встановити надійний захист на урядовому рівні. Раніше американці не зупинялися ні перед чим - списки контактів, письмові повідомлення, пам'ятки, місцезнаходження користувача - все було їм відомо.
Уряд ФРН намагався приховати масштаби скандалу, але паралельно на всяк випадок озброївся новітніми технологіями.
Тепер мобільні телефони співробітників кабінету міністрів працюють на внутрішній операційній системі, яка, за запевненням Федерального відомства з безпеки, надійно захищена від прослуховування. Спеціальна шифрувальна карта до невпізнання кодує всю інформацію. Крім того, всі дані про розмови і листування можна знищувати на відстані.

 

 

Взагалі, смартфони канцлер, за власним визнанням, не любить. Їй до душі скромність і простота - і в одязі, і в предметах споживання. А новенький телефончик коштуватиме зовсім нескромні 1700 євро.

Крім того, Ангелі Меркель більше подобаються мобільники BlackBerry. Однак телефони цієї марки не пройшли випробування з безпеки, а нещодавно стало відомо, що американські спецслужби можуть прослуховувати їх з серверів, розташованих в Канаді. Тому уряд ФРН відмовився від контракту з цією фірмою. На що не підеш, щоб зберегти державну таємницю! Доведеться голові німецького кабінету міністрів перейти на смартфон новітнього покоління.


Читайте також “Батя, я стараюсь” - Людмила Янукович розповіла про стосунки з чоловіком

 

За матеріалами rg.ru , bloomberg.com


Матеріали за темою:

27
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.