Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
28 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Ющенко поділився грошима зі студентами і вивів родину у світ

На благодійному бенкеті на Подолі зібрали більше мільйона гривень.

У суботу в одному зі столичних готелів відбувся благодійний бенкет, присвячений півстолітньому ювілею Українського католицького університету, заснованому в Римі Патріархом УГКЦ Йосифом Сліпим і перенесеному згодом до Львова.

 

 

Серед присутніх були Блаженніший Любомир Гузар і Патріарх УГКЦ Святослав.

 

 

А також політики, бізнесмени, громадські та культурні діячі, посли іноземних держав.

 

 

Не обійшлося і без екс-президента України Віктора Ющенка. Він завітав на бенкет з дружиною і трьома найменшими дітьми, які з того часу, як востаннє з’являлися з батьком на світських заходах, помітно підросли.

 

 

Під час благодійного бенкету відбувся аукціон, на якому представили більш як 80 лотів з творами Едуарда Бєльського, Володимира Богуславського, Сергія Гая, Юрія Коха, Івана Марчука, Олени Придувалової, Тіберія Сільваші, а також лотерею, лоти для якої надали посольства Австрії, Аргентини, Бельгії, Бразилії, Канади, Лівії, Німеччини, Польщі, США, Угорщини, Чехії, Швейцарії.

 

 

Дорогих гостей бавили співачка Оксана Муха та лідер гурту «Плач Єремії» Тарас Чубай.

 

 

У результаті для підтримки студентів УКУ благодійники того вечора розкошелилися більш як на мільйон гривень, а Віктор Андрійович дізнався, що в Україні нарешті почав виходити журнал National Geographic українською мовою. Екс-президент був цим приємно вражений і повідомив, що також колись робив спроби для видання його в Україну, але якось не склалося.

 

 

Читайте також Кучма подарував луганським міліціонерам 5 тисяч гривень


Матеріали за темою:

5
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.