Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
28 жовтня, 2013   ▪  Версія для друку

Кишенькові екологи Путіна попереджають: «Немає сланцевої загрозу!»

Зелені «Всея Русі» попереджають: сланцевий газ небезпечний для дружби братніх народів.

У Росії, схоже, не на жарт стурбовані не лише дрейфуванням України в бік ЄС, а й спробою зіскочити з газпромівської труби. Перепробувавши всі можливі способи втримати українців у своїх «братніх обіймах» і не домігшись бажаного, кремлівські газові бояри почали вдаватися до найнесподіваніших і вкрай безглуздих способів вплинути на ситуацію.

 

 

Нарешті до справи залучили своїх підопічних екологів. А що возити їх в Україну – справа доволі затратна, вирішили для економії повідомити українцям свою «правду-матку» про те, що їх чекає через прозорий поки що російсько-український кордон.

 

 

У середині жовтня в Бєлгороді пройшла акція проти шкідливих методів видобування сланцевого газу поряд з російсько-українським кордоном. Не обійшлося і без українських найманців.

 

 

І що ви думаєте… Акція вдалася як ніколи. Потішнішого дійства на цій ділянці кордону, та й взагалі в газових ігрищах, здається, ще не було. Намагаючись продемонструвати свій «братній оскал», російські екологи вирішили написати до українців доступною для них мовою та переклали своє гасло «Нет сланцевой угрозе!» як «Немає сланцевої загрози!».

 

 

У результаті написане можна тлумачити як кому заманеться. Хтось переконаний, що росіян підставив гугл-перекладач, а хтось стверджує, що «помилка» зовсім не помилка, а цілком логічна сентенція про те, що жодної сланцевої загрози не існує.

 

 

Ну а на завершення дійства, щоб підсилити свій екологічний вплив на одурене населення України, російські екологи випустили в бік кордону 300 зелених кульок, заправлених якісним російським газом, до яких прикріпили прохання не занапащувати природу. Про те, що кульки загидять українську землю, російські екологи, мабуть, не подумали…

 

 

Читайте також Дуче по-московськи: кого насправді копіює Путін?

 

За матеріалами russian-greens.ru


Матеріали за темою:

-27
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.