Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Дядя Клюєв – дитячий супергерой

Насильство над дітьми по-регіональному.

В Інтернеті з’явилось минулорічне відео з передвиборчої кампанії регіонала Сергія Клюєва. Навіть страшно подумати, як цей дядечко хотів бути нардепом і скільки грошей він витратив на те, щоб в кишені носити свідчення своєї недоторканості.

 


Але ще страшніше уявити, що виросте з тих діток, які заспівали йому цю пісеньку, бо що виросло з тих, хто її написав і змусив тих діток співати, і так зрозуміло.
За знущання над дітьми в цілому світі жорстоко карають, а в Україні цим захоплюються і за це платять гроші.

 


На жаль, такий випадок травмування ніжного дитячого мозку не перший і напевно не останній в Україні. Варто згадати хоча б пісеньку «Дядя Витя Янукович умный президент» і ахінея «Дядя Клюев давай давай давай!» здастся на її фоні банальним «ширпотрєбом».

 

Читайте також Добкін погрожує політичним опонентам через "одне місце"

 

За матеріалами ragu.li


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.