Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
31 жовтня, 2013  ▪  Тиждень   ▪  Версія для друку

«Партия сказала: надо!»

Українська політика, сліпа і нещадна, здатна увірватися в життя будь-якого громадянина незалежно від його віку та вподобань.
Матеріал друкованого видання
№ 44 (312)
від 31 жовтня, 2013

Росте собі дитинка на радість батькам, займається співами й танцями, а партійні функціонери вже накинули на неї оком: відправити на партійний захід розважати «еліту» чи на концерт подяки впливовому дядечку. Як-от Сергієві Клюєву, брату секретаря РНБО, якому дитячий колектив станцював під «реміксовану» відому попсову пісеньку «Дядя Клюєв, давай!».

Читайте також: Дядя Клюєв – дитячий супергерой

А ось бабусям, які ностальгують за піонерським дитинством, вочевидь, тільки за щастя на заклик своїх сучасних вождів одягти на шию онукові червону краватку й відправити на мітинг, а потім на фільм «Сталінград». Дарма, що піде він туди з вінегретом у голові, що «Лєнін – це Партія регіонів», як випалив один із донецьких «піонерів» – учасників мітингу комуністів на запитання, чи знає він, хто такий Владімір Ільїч. Самі ж заполітизовані пенсіонерки, як-от севастопольські, ладні навіть видавати себе за молодь, стурбовану гей-шлюбами в Європі, аби тільки догодити рідній партії, адже та сказала «Надо!». «Есть!» також відповіли одіозні львівські так звані догналіти – активісти самопроголошеної конфесії УП УГКЦ і тепер лякають галичан Євросоюзом, як «гробом християнства і патріотизму».
Усе це політичне мракобісся можна було б списати на «осіннє загострення». Однак, на жаль, це надовго – країна увійшла в період затяжного внутрішнього і зовнішньополітичного протистояння, тож партійні функціонери забезпечать роботою.Матеріали за темою:

-106
Ви не оцінювали матеріал
Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.