Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
6 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Шоста станція метро проголосувала за Януковича

Янукович пішов під землю.

Нарешті сталося! Наш улюблений президент відволікся від своїх високих турбот і зійшов на грішну землю.

 

 

Зійшов ґрунтовно, проминувши земну твердь і чи не вперше опинився на платформі метрополітену.

 

 

Можливо йому колись і доводилось користуватися цим «зручним та швидким видом транспорту» та судячи з виразу його обличчя, було це так давно, що ніхто про це вже й не пам’ятає, навіть він сам.

 

 

Навіщо президент з’явився на відкритті тупикової станції метро на самій околиці Києва, безумовно, питання складне, як і все, що пов’язане з життям та творчістю Віктора Федоровича.

 

 

Скоріш за все, в такий спосіб він вирішив проанонсувати близькі вибори київського мера, яким, на думку Януковича, мав би бути його ставленик Попов.

 

 

Втім, не виключено, що заглибившись в земні надра, Віктор Федорович вирішив розпочати і власну кампанію, на що опосередковано може натякати загадковий напис на вході у станцію.

 

 

Хоча, не будемо загадувати. Можливо нашому лідерові просто набридло стрибати по пеньках і він вирішив трохи розважитись.

 

 

Читайте також Хай би чим дитя тішилося: Янукович – визволитель Дніпропетровська

 

За матеріалами korrespondent.net , president.gov.ua


Матеріали за темою:

-79
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.