Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Прес-служба регіоналів досягла нірвани і створила ідеальну новину

Розкажи, хто твій президент, і хто ти - можеш не розповідати.

Знакова подія нарешті трапилась з прес-службою Партії регіонів. Настирливий пошук сенсу життя та постійне загрозливе балансування між совістю, істиною, доцільністю та скаженими грошима, нарешті довели неймовірне.

Нірвана існує. Її можна вхопити навіть не перебуваючи в відповідному місці і не виконуючи належних обрядів.

Заняття політичною йогою та тривале повторення спеціальних мантр про непогрішимість грішних і покращення непокращуваного може зазомбувати кого завгодно.

Якщо довго стрибати по пеньках, можна повірити, що пеньки мають божественну природу, а коли довго дивитися на межигірського володаря, можна повірити, що він помазаник Божий і от-от стане святим.

Свіже осяяння нарешті торкнулося людей, від яких насправді багато що залежить. Вони створили ідеальну новину, доколупатися до якої немає ані можливості, ані сенсу. Немов би їх руками водило саме провидіння, а їхнім розумом керував світовий розум.

Читайте і насолоджуйтесь… ні додати ні відняти!

 


Ідеально!

Усім журналістам рівнятись на бездоганні новини прес-служби ПР!

 

Читайте також Шоста станція метро проголосувала за Януковича

 

За матервіалами facebook


Матеріали за темою:

-110
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.