Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
14 листопада, 2013   ▪   Версія для друку

Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

ВВП розплакався під час концерту до Дня працівників МВС
Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

Президент Росії Владімір Путін насправді дуже ніжна і плаксива дитина. В перервах між тим, коли він воєю у Грузії та Чечні , лякає світ всеможливими загрозами і тролить Віктора Федоровича Януковича, він може бути дуже і дуже вразливим. Аж до сліз.

 

 

Розплакатись для ВВП - раз плюнути. Проте, робить він це нечасто, щоби не перетворитися в посьміховисько і не втратити імідж незламного володаря. Сльози Путін використовує радше для поліровки іміджу, коли треба продемонструвати, що і в нього є душа, вразлива та ніжна.

 

 

Щоправда, потрапити в точку йому вдається не завджи. Бо коли плач над власною перемогою на виборах ще якось можна зрозуміти — перенервувався сердешний, то сльози під час концерту, присвяченому Дню працівників органів внутрішніх справ Росії, який проходив 10 листопада в Кремлівському палаці виглядали дещо дивними.

 

 

Звичайно, чекістська душа Путіна з усією ніжністю ставиться до внутрішніх органів, але ж навіщо плакати...

 

 

А роплакався ВВП підчас виступу московської шансон-групи “Рождество”, яка виконувала хіт "Ты знаешь, так хочется жить".

 

 

Символічно...

 

 

 

Читайте також Уралвагонзавод замахнувся на високе мистецтво

 

За матеріалами pravda.com.ua
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.