Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
14 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

ВВП розплакався під час концерту до Дня працівників МВС

Президент Росії Владімір Путін насправді дуже ніжна і плаксива дитина. В перервах між тим, коли він воєю у Грузії та Чечні , лякає світ всеможливими загрозами і тролить Віктора Федоровича Януковича, він може бути дуже і дуже вразливим. Аж до сліз.

 

 

Розплакатись для ВВП - раз плюнути. Проте, робить він це нечасто, щоби не перетворитися в посьміховисько і не втратити імідж незламного володаря. Сльози Путін використовує радше для поліровки іміджу, коли треба продемонструвати, що і в нього є душа, вразлива та ніжна.

 

 

Щоправда, потрапити в точку йому вдається не завджи. Бо коли плач над власною перемогою на виборах ще якось можна зрозуміти — перенервувався сердешний, то сльози під час концерту, присвяченому Дню працівників органів внутрішніх справ Росії, який проходив 10 листопада в Кремлівському палаці виглядали дещо дивними.

 

 

Звичайно, чекістська душа Путіна з усією ніжністю ставиться до внутрішніх органів, але ж навіщо плакати...

 

 

А роплакався ВВП підчас виступу московської шансон-групи “Рождество”, яка виконувала хіт "Ты знаешь, так хочется жить".

 

 

Символічно...

 

 

 

Читайте також Уралвагонзавод замахнувся на високе мистецтво

 

За матеріалами pravda.com.ua


Матеріали за темою:

-63
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.