Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Рятуймо президента!

У президента є проблеми і ми мусимо йому допомогти.

Варто було президентові сходити на футбол і повболівати за збірну, як країна зітхнула з полегшою. З Віктором Федоровичем все добре: він живий, здоровий, виглядає задоволеним і сповненим жаги до життя.

 

 

Все начебто так. Бо, спостерігаючи як щиро тішиться лідер і, мов підліток, обіймається з собі подібними президентами, так і хочеться викрикнути: «пильнуйте шапки». Але, зауваживши, що шапки всі завбачливо залишили в машинах, а лідерові насправді вже не 16, знову проймаєшся футбольним духом і разом з президентом готовий обіймати всіх довкола.

 

 

А втім, не все так просто. Пильні громадяни не могли не завважити одну обставину, яка повинна насторожити всіх, хто любить свого президента і бажає йому добра. Це лише на перший погляд у нього все гарно і він сяє здоров’ям, але, коли проаналізувати той прикрий інцидент, коли Віктор Федорович застряг в сидінні і звільнився з нього лише завдяки неймовірним зусиллям, то проявиться вся трагічність його життя.

 

 

Так, український народ створив своєму президентові майже ідеальні умови проживання. Майже, бо більшого ми, на жаль, не потягнемо. Але ті умови виявляється вкрай негативно в деяких аспектах впливають на нашого лідера. Він добре і калорійно харчується, мало рухається, він окутаний любов’ю та доглядом численної команди професіоналів, але в результаті - він застрягає в стандартних стадіонних сидіннях, які розраховані на цілком стандартну фігуру пересічного громадянина.

 

 

Ну звісно, президент громадянин непересічний і габарити в нього теж непересічні, але сам процес застрягання, чи нездатності підняття ваги, вказує на те, що останнім часом президентська команда почала погано працювати, послабила пильність, мало приділяє уваги своїм головним обов’язкам і більше переймається збиранням крихт, які впали зі столу Віктора Федоровича. Такий непрофесіоналізм, як мінімум пахне Качанівською колонією. І про це ватро пам’ятати. Адже йдеться про здоров’я і досконалість президента країни…

 

 

А тому: втричі збільшити навантаження, посилити спортивні тренування, більше  запливів у басейні, більше стрибків по пеньках, більше гри в теніс і менше калорій. Морська капуста, сухарик і склянка боржомі - цілком вистачить для підтримання життєдіяльності.  

 

 

Ми повинні пишатися власним президентом, а не соромитись ним і  співчувати йому. А тому негайно виправляти ситуацію.

До Вільнюського саміту залишилось дуже мало, та встигнути ще можна. Бо застрягання лідера в кріслі на заході міжнародного рівня країна, звісно, витримає, ми загартовані, але наслідки цього застрягання можуть бути дуже руйнівні…

Читайте також Особливості національної оборони: українські вояки вкрали стіл Верховного головнокомандувача

 

За матеріалами president.gov.ua , tabloid.pravda.com.ua


Матеріали за темою:

-12
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.