Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
19 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Янукович вніс лідера КПУ в список надбань українського мистецтва

Черговий ляп Януковича, чи професіоналізм його помічників?

Навряд чи Віктор Федорович Янукович сам готує собі документи, пише промови чи складає вітання.  Однак, ляпи, які продукують його помічники  імені президента, майже стовідсотково відповідають стилю Віктора Федоровича, і це чудово. Команду президент підібрав собі правильну.

Кілька днів тому Президент України Віктор Янукович знову переплутав українського поета Василя Симоненка з лідером КПУ Петром Симоненком.

У привітанні Президента України герою України Нілі Крюковій з нагоди її ювілею, текст якого опублікований на сайті глави держави, йдеться: «Ціную Вашу яскраву творчість і непохитну життєву позицію. Ваша багаторічна плідна діяльність як незрівнянного декламатора поезій Тараса Шевченка, Івана Франка, Андрія Малишка, Петра Симоненка, Ліни Костенко є дорогоцінним надбанням українського мистецтва.».

 «Пристрасне й переконливе слово, яке Ви доносите до людських сердець, висока виконавська майстерність дарують любов і надію, додають сил та наснаги», - також зазначив у своєму привітанні глава держави, побажавши Крюковій здоров'я, бадьорості духу та здійснення усіх задумів.

Згодом помилку виправили, і нині на сайті гаранта все написано правильно.

 

Читайте також Рятуймо президента!

 

За матеріалами glavcom.ua


Матеріали за темою:

12
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.