Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
20 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Безмежна побожність Ганни Герман сягнула зали засідань Верховної Ради

Ганна Герман всерйоз задумалась про вічність і зайнялась спасінням власної душі просто на робочому місці.

У вільний від прийняття законів час, коли більшість з її колег тиняються кулуарами чи гостюють у буфеті, Ганна Миколаївна була помічена за читанням книги дуже схожої на Святе Письмо.

 

 

Аби їй читалося добре і мудрість пішла на користь душі, найправославніший депутат її фракції Андрій Деркач приніс Ганні Герман іконку, привезену напевне з якихось паломницьких місць.

 

 

Іконку Ганна Миколаївна розцілувала і поставила собі на робочому столі, щоб відганяти всіляку нечисть, якої довкола сила-силенна.

 

 

От тільки чи знав Деркач даруючи Герман іконку, що читає вона не зовсім православну книжку? Не канонічне святе письмо благословенне Патріархом Московським і всія Русі Кіріллом, а якесь англомовне, чи то католицьке, чи може й протестантське писання, що називається, як вдалося зрозуміти, The life of Jesus.

 

 

А втім, яка різниця... Головне, щоб на користь і на спасіння душі Ганни Миколаївни.

Кому-кому, а народним обранцям є що спасати. Душі у них великі, але нажаль не дуже святі. Така вже у них робота специфічна.

 

Читайте також Патріарх Кірілл будує власний Ізраїль під Москвою


Матеріали за темою:

-78
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.