Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
20 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Росіяни крадуть українських красунь

В “Топ 100 самых красивых женщин России 2013 года” чомусь потрапили аж 9 українок.

Потроху стає зрозумілим звідки цей сильний неприродній потяг Росії до України, ці сталеві братні обійми, з яких Росія нізащо не хоче випустити Україну, бо не уявляє свого життя без неї.

Навіть нашкребти для рейтингу "Топ 100 самых красивых женщин России 2013 года" сотню своїх доморощених красунь, і те проблема. Доводиться позичати чи красти дівчат в братнього народу...

 

 

На сторінках відомого російського глянцю нещодавно з'явився рейтинг красунь з доволі претензійною назвою “Самые красивые женщины России 2013”. Якщо назва і справді відповідає реальності, то в Росії з красунями велика проблема. Їх там немає навіть сотні. Лише проглянувши рейтинг ми нарахували мінімум 9 українок, якими російські журналісти вирішили доукомплектувати своє творіння.

 

 

З одного боку це дуже приємно, що українська краса цінується в світі, але з іншого, непокоїть, що росіяни все ніяк не зрозуміють, що Україна і Росія - це дві великі різниці.

 

 

Є, звісно, підозра, що вони цього ані не прагнуть зрозуміти, ані не можуть, ані не хочуть.

 

 

Україна напевно не буде судитися за використання наших красунь в таких піар іграх, але пояснити якось ази чемності все-таки мала б.

 

 

І хто як не Віктор Федорович міг би це достойно зробити використавши ситуацію, як ще один потужний аргумент в довгій газовій війні...

 

 

Читайте також Фестиваль колгоспного гламуру у Києві

 

За матеріалами uainfo


Матеріали за темою:

66
Ви не оцінювали матеріал
Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.