Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

Луганський депутат пишається злочинним інтернаціоналізмом свого регіону

Донбас - секрет успіху.

Депутат Луганської облради від Партії регіонів Арсен Клінчаєв чесно і прямо заявив, що Партія регіонів спирається на каторжників і складається з напівкримінальних елементів. Ось фрагмент з його інтерв'ю журналістам сайту Політика 2.0.

І після цього вони ображаються, що їм кричать "Банду геть" ...

 

"Янукович по своей сущности имеет стержень.

Я всегда говорил почему наш Донбасс особенный.

Первое: заселяла сюда Екатерина каторжников, чтобы строить заводы и фабрики. Кто такой каторжник? Это человек, который имеет внутренний стержень и который способен бороться против системы.

Второе: это те люди, которые в 90-х годах сколачивали банды. Банды были национальные: армяне к армянам, грузины к грузинам, русские к русским; а здесь, на Донбассе, они были интернациональными. Если взять Доброславского, у него было практически 60 народностей!

Третье: Завод на заводе, заводом погоняет. То есть, интернационализм, плюс личности, способные идти на грани административно-уголовного наказания и бешеный финансовый поток привел этих людей к власти. И поэтому, в ближайшие пять лет Партия регионов будет лидером."

 

 

Гарно сказано. Відразу б так.

Треба епіграфом до партійної програми регіоналів друкувати.

 

Читайте також Чию голову прикрасить шахтарська каска за 340 тис грн?

 

За матеріалами frankensstein.livejournal


Матеріали за темою:

Теги
-100
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.