Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 листопада, 2013   ▪  Версія для друку

5 рекордних запізнень Владіміра Путіна

Точність ввічливість королів - це явно не про російського перезидента…

Владімір Путін запізнився на зустріч до Папи Римського Франциска на 50 хвилин і став героєм італійської преси. В принципі, нічого дивного в цьому немає, для Путіна спізнення звична справа. Ніхто не здивується коли він одного разу запізниться до раю і перед його носом зачинять двері. В рай спізнюватись неможна.

 

 

Звідки у Путіна така погана звичка важко сказати. Чи то від недосконалого КГБшного виховання, чи просто від неорганізованості. Не виключено звісно, що запозичив він її у свого колеги і ворога, а нашого колишнього президента Віктора Ющенка. Той також прославився на весь світ своїми спізненнями.

Як стверджують російські журналісти, для президента Росії спізнитись на 50 хвилин, це далеко не межа. Його змушені були чекати багато достойних персон: від президента України Віктора Януковича починаючи і британською королевою Єлизаветою ІІ закінчуючи.

Ось найбільш резонансні спізнення Владіміра Путіна:

 

 

На 14 хвилин він умудрився запізнитись до королеви Єлизавети ІІ. За мірками Путіна таке спізнення і спізненням не можна назвати, але згідно з етикетом, спізнитися до британського монарха це щось недопустиме.

 

 

А втім, до іспанського монарха Хуа́на Ка́рлоса І де Бурбо́на Путін запізнився на цілих 20 хвилин і зовсім цим не пройнявся та не зробив з цього жодних висновків.

 

 

Зрозумівши, що його спізнення всі сприймають як щось само собою зрозуміле, він тепер здається зовсім перестав користуватися годинником. Спізнення до Папи Франциска на 50 хвилин це ще квіточки…

 

 

До Фінського прем’єра Тарьї Халонен Путін умудрився запізнитись більш як на 2 години. Весь цей час бідна жінка змушена була прочекати російського президента в аеропорту.

 

 

Та абсолютним рекордсменом з чекання Путіна виявляється є наш улюблений президент Віктор Янукович, який прочекав свого колегу майже чотири години, поки той спілкувався з байкерами зі згарї «Ночниє волкі». Як витримав таку зневагу гордий Єнакіївський хлопець варто лишень здогадуватись.

 

Читайте також Забавки для президентів

 

За матеріалами tvrain.ru


Матеріали за темою:

-63
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.