Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
4 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Через Євромайдан радник президента Гришко «попав» на великі гроші

З’явився перший серйозно постраждалий від Євромайдану прибічник режиму Януковича.

Розпріарений і завжди лояльний до влади тенор Володимир Гришко змушений був відмінити усі гастролі по Україні. Все почалось зі Львова, де йому дали зрозуміти, що виступати йому у місті Лева не варто. Тамтешній Євромайдан закликав співака скасувати свій концерт у Львові.

 

Світлина з сайту gaganews

 

Причиною такого неприйняття стала класична підлабузницька позиція Гришка до влади. Незважаючи на те, що концерт у Львові рекламували два місяці і у місті є багато афіш з обличчям артиста, львів’яни переконані, що зараз їхні політичні погляди і погляди Гришка не збігаються.

 

Світлина з сайту for-ua

 

У Львові не забули, як 29 листопада Гришко співав у Києві перед зібраним регіоналами мітингом на підтримку призупинення Януковичем євроінтеграції. Зокрема, те, що співак називав сцену того мітингу «святою» та заявляв, що «дуже радий бути зараз на площі і виконувати свої твори для справжніх українців».

Спочатку львів'яни мали намір закидати артиста яйцями і помідорами, але потім розсудили, що бруднити зал місцевої філармонії не годиться, і вирішили просто заборонити проводити концерт.

 

Світлина з сайту ukra.inn.uol.ua

 

«Вибачайте, але нам неприємно перебувати разом з вами на одному гектарі. Будь ласка, перенесіть свій виступ у Межигір'ї або в Кремль», - написала прес-служба львівського Євромайдану в листівках.

 

Світлина з сайту tsn.ua

 

Львівська філармонія повернула людям гроші за квитки. А сам «маестро» заявив, що скасував не один концерт, а увесь гастрольний тур. І зробив це через політичну ситуацію в країні. В Україні зараз, мовляв, взагалі не до концертів. Щоправда, Гришко все ще сподівається, що погастролювати йому колись таки вдасться. Коли саме він не каже.

 

Світлина з сайту niklife.com.ua

 

Сподіваємося, «бідний» «маестро» через такі життєві перипетії не помре з голоду і його  патрон президент не залишить свого придворного співака напризволяще.

 

Читайте також Поплавський виходить на міжнародну арену, а Кобзон стане торговою маркою

 

За матеріалами tsn.ua


Матеріали за темою:

204
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.