Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
4 грудня, 2013   ▪   Версія для друку

Через Євромайдан радник президента Гришко «попав» на великі гроші

З’явився перший серйозно постраждалий від Євромайдану прибічник режиму Януковича.
Через Євромайдан радник президента Гришко «попав» на великі гроші

Розпріарений і завжди лояльний до влади тенор Володимир Гришко змушений був відмінити усі гастролі по Україні. Все почалось зі Львова, де йому дали зрозуміти, що виступати йому у місті Лева не варто. Тамтешній Євромайдан закликав співака скасувати свій концерт у Львові.

 

Світлина з сайту gaganews

 

Причиною такого неприйняття стала класична підлабузницька позиція Гришка до влади. Незважаючи на те, що концерт у Львові рекламували два місяці і у місті є багато афіш з обличчям артиста, львів’яни переконані, що зараз їхні політичні погляди і погляди Гришка не збігаються.

 

Світлина з сайту for-ua

 

У Львові не забули, як 29 листопада Гришко співав у Києві перед зібраним регіоналами мітингом на підтримку призупинення Януковичем євроінтеграції. Зокрема, те, що співак називав сцену того мітингу «святою» та заявляв, що «дуже радий бути зараз на площі і виконувати свої твори для справжніх українців».

Спочатку львів'яни мали намір закидати артиста яйцями і помідорами, але потім розсудили, що бруднити зал місцевої філармонії не годиться, і вирішили просто заборонити проводити концерт.

 

Світлина з сайту ukra.inn.uol.ua

 

«Вибачайте, але нам неприємно перебувати разом з вами на одному гектарі. Будь ласка, перенесіть свій виступ у Межигір'ї або в Кремль», - написала прес-служба львівського Євромайдану в листівках.

 

Світлина з сайту tsn.ua

 

Львівська філармонія повернула людям гроші за квитки. А сам «маестро» заявив, що скасував не один концерт, а увесь гастрольний тур. І зробив це через політичну ситуацію в країні. В Україні зараз, мовляв, взагалі не до концертів. Щоправда, Гришко все ще сподівається, що погастролювати йому колись таки вдасться. Коли саме він не каже.

 

Світлина з сайту niklife.com.ua

 

Сподіваємося, «бідний» «маестро» через такі життєві перипетії не помре з голоду і його  патрон президент не залишить свого придворного співака напризволяще.

 

Читайте також Поплавський виходить на міжнародну арену, а Кобзон стане торговою маркою

 

За матеріалами tsn.ua
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.