Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Напівголі одеситки просяться в Європу і підтримують Євромайдан

У Південній Пальмірі з’явився еротичний календар «Євромайдан: ну і що, що не разом?»

Тільки-но в Одесі побачив світ календар з євроінтеграційними еротичними одкровеннями, як розгорівся скандал. Виявилося, що дівчата яких фотографували, не знали, що їхні світлини використають для політичного проекту. Вони навперебій почали розповідати, що їх надурили, і погрожують судовим позовом.

Щоправда, не виключено що все це лишень піар, який роздувають самі видавці. Гарна реклама та ще й зі скандалом не завадить реалізації, а навпаки. До того ж деякі дотепи цього календаря не дають до кінця зрозуміти, чи справді він пропагує гасла Євромайдану чи кепкує з них. Зовнішні дані красунь - справа смаку, а от фірмового одеського гумору відчутно бракує.

 

 

Читайте також Через Євромайдан радник президента Гришко «попав» на великі гроші

 

За матеріалами otkat.od.ua


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.