Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
17 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

З моделі Playboy зліпили Богородицю

Києві відкрили 2,5-метрову статую Богородиці з обличчям Влади Литовченко

У Чорнобильському парку Києва відкрили бронзову статую Богородиці, яку ліпили з колишньої моделі, а нині викладачки вишу Влади Литовченко. Вага фігури - 2 тони, висота - 2,5 метри, створення фігури Покрови обійшлося столичній владі у 2 мільйони гривень, ще 10 мільйонів – витратили на будівництво ротонди навколо.

 

 

Литовченко прийшла на відкриття у розкішній норковій шубі і зізналась, що на цей день вона чекала півроку. "Це унікальний, звичайно, досвід. У мене такого в житті не було. Картини у мене є, я позувала для картин. Але от для скульптури, тим більше образ Богородиці. Це найсвятіше, сокровенне для кожного християнина. Такої честі я ще не удостоювалася", - радіє Влада.

 

 

Зі скульптором Миколою Знобою Влада знайома два роки, втілити святу він запропонував їй влітку. І спочатку вона сприйняла пропозицію як жарт. Перед тим, як втілити святу, готувалася духовно. Сповідалася, молилася. Тепер планує показати своє нове втілення двом донькам.

 

Стоп-кадри з відео ТСН

 

Читайте також Напівголі одеситки просяться в Європу і підтримують Євромайдан

 

За матеріалами like.lb.ua


Матеріали за темою:

-244
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.