Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Новий музичний ляп Януковича

Проффесор, як завжди все наплутав. Навіть назви російських груп надто важко даються нашому гаранту

Виявляється, він навіть в попсі плаває, як поліно в калюжі. Хоча, нічого дивного. Коли йому займатися вивченням нюансів шоу-бізнесу. В нього стільки важливих справ.

Підчас інтерв’ю з журналістами, присвяченому новим московським домовленостям, Янукович знову вдався до одкровень і знову видав черговий ляп.

«Сталося так, що я в той день, коли штурмували адміністрацію і били молодих хлопців цепами, покалічили, я був на виїзді, - сказав Янукович, - повертався і в мене працював радіоприймач, і там була пісня. Фрістайл здається. «А нє спєшитє нас хороніть. А нє щітайтє побєди по дням». Слишалі, нєт ету пєсню? Поетому кто-то поспєшил. І слішком пєрєоценілі свої сіли і вазможнасті. І очєнь нєуважитєльно поступілі вопшє ко всєму общєству. Так нєльзя. Со,ствєнниє амбіції, как гаварят, нужна научітса умєрєна держать в руках. Научітса. А тєм боліє єслі ви прєтендуєтє на какієта високіє гасударствєниє пасти.»

 

 

Отак от.

І яка насправді різниця «Чайф» чи «Фрістайл»? Коли ці двоє брали штурмом постсовєцьку сцену Віктор Федорович займався серйозними справами – клепав свої статки і утверджувався в жорстокому світі донбаських реалій. А тепер от вчить, як  «держать сєбя в руках» під музику чи то «Чайфу» чи «Фрістайлу». Хто б казав після чесно нажитого непосильною працею Межигір’я.

 

А тепер для порівняння:

 

і

 

Читайте також Януковичу сказали «Вітя, чао!» і просять забиратися геть


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.