Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
19 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Новий музичний ляп Януковича

Проффесор, як завжди все наплутав. Навіть назви російських груп надто важко даються нашому гаранту

Виявляється, він навіть в попсі плаває, як поліно в калюжі. Хоча, нічого дивного. Коли йому займатися вивченням нюансів шоу-бізнесу. В нього стільки важливих справ.

Підчас інтерв’ю з журналістами, присвяченому новим московським домовленостям, Янукович знову вдався до одкровень і знову видав черговий ляп.

«Сталося так, що я в той день, коли штурмували адміністрацію і били молодих хлопців цепами, покалічили, я був на виїзді, - сказав Янукович, - повертався і в мене працював радіоприймач, і там була пісня. Фрістайл здається. «А нє спєшитє нас хороніть. А нє щітайтє побєди по дням». Слишалі, нєт ету пєсню? Поетому кто-то поспєшил. І слішком пєрєоценілі свої сіли і вазможнасті. І очєнь нєуважитєльно поступілі вопшє ко всєму общєству. Так нєльзя. Со,ствєнниє амбіції, как гаварят, нужна научітса умєрєна держать в руках. Научітса. А тєм боліє єслі ви прєтендуєтє на какієта високіє гасударствєниє пасти.»

 

 

Отак от.

І яка насправді різниця «Чайф» чи «Фрістайл»? Коли ці двоє брали штурмом постсовєцьку сцену Віктор Федорович займався серйозними справами – клепав свої статки і утверджувався в жорстокому світі донбаських реалій. А тепер от вчить, як  «держать сєбя в руках» під музику чи то «Чайфу» чи «Фрістайлу». Хто б казав після чесно нажитого непосильною працею Межигір’я.

 

А тепер для порівняння:

 

і

 

Читайте також Януковичу сказали «Вітя, чао!» і просять забиратися геть


Матеріали за темою:

-85
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.