Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
19 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Кустуріца уподібнився до Царьова і Колесніченка

Відомий режисер не бачить українців у Європі і радить залишатись «молодшим братом» росіян.

Сербський кінорежисер боснійського походження Емір Кустуріца знову висловився щодо ситуації в Україні. На цей раз він заявив про своє скептичне ставлення до прагнення українців вступити до Євросоюзу.

«Не думаю, що там буде громадянська війна, адже в ситуації з Україною питання в тому, «хто більше дасть» - сказав у інтерв'ю Кустуріца. Потім додав, що у Європи грошей немає, тому Україну він бачить з Росією, яка зможе і допомогти «молодшому брату».

На питання про те, що Кустуріца думає про людей на Майдані, він відповів: «Мені здається, вони дуже замерзли, вони схожі на інших.»

 

 

Раніше Емір Кустуріца вже заявляв, що Україна є частиною Росії. «Україна демократична рівно настільки, наскільки це можливо. Але через 10 років ви будете більш демократичними, якщо Україна залишиться з Росією, ніж якщо ви приймете нав'язану демократію з Європи», - висловив свою думку Кустуріца. «Ви говорите російської. Ви - частина російської культури», - додав режисер.

 

 

Симпатії Кустуріци до Росії і до проросійської п’ятої колони в Україні давно відомі. Але раніше, він обмежувався лише участю в концертах, наприклад в заключній солянці  Всеукраїнського туру «Ми єдині» на Майдані Незалежності в Києві, присвяченій 70-річчю визволення України від нацистських загарбників. Нини ж, Кустуріца вирішив ще й заговорити. І дарма…

Сербський кінорежисер боснійського походження Емір Кустуріца син комуніста і «непрактикуючого» серба-мусульманина, чиї предки були православними, донедавна мав чимало шанувальників в Україні. Однак, тепер їх схоже  стане значно менше.  

Коли вже так подобається Росія - всі двері відкриті. Вже один француз якось збирася там оселитись, але різко передумав. Може Кустуріці теж спробувати всі прєлєсті на власній шкурі щоб нарешті втихомиритись…

 

Читайте також Джордж Клуні підтримав Євромайдан

 

За матеріалами bilshe.com


Матеріали за темою:

-466
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.