Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
20 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Шпаргалка для Пшонки: не хитатись з високо піднятою головою

Генпрокурор досі користується шпаргалками.

Генпрокурор Пшонка, виявляється, серйозно готувався до виступу перед депутатами в Верховній раді і думав не тільки про те що буде говоритиме, а й як виглядатиме.

 

 

Фотографам вдалося сфотографувати шпаргалку, яка лежала на столі в Пшонки. Чи то помічники заздалегідь подбали про шефа, чи то сам шеф про себе подбав, але шпаргалка доволі цікава та показова. «Ровно подбородок. Не качаться.», - було написано на листочку паперу. Здавалось би нічого особливого, але ж скільки можна дізнатися.

 

 

Скажімо, фраза про підборіддя вказує на те, що в кадрі шефові генпрокуратури за будь-яких обставин треба виглядати гарно, і про те, що він собі може не завжди подобатись на фотографіях, і про те, що знизу його фотографувати не варто. «Не качаться» взагалі порада дуже глибинна. Вона може стосуватися, як фізичних уподобань генпрокурора качатися на кріслах і падати ненароком коли ніжки не витримають, так і особистої принципової позиції не вестися на провокації і не змінювати чітко визначеного курсу.

Як не крути, поради в будь якому разі доволі корисні та суттєві. Цікаво чи в інших життєвих ситуаціях генпрокурору також так радять чи він намагається орієнтуватися сам?

 

Читайте також Новий музичний ляп Януковича

 

За матеріалами twitter.com/HromadskeTV


Матеріали за темою:

-57
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.