Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
24 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Янукович знайшов собі талановитого комунікатора

Сумського губернатора Юрія Чмиря призначено заступником Сергія Льовочкіна. Зважаючи на здібності і таланти чиновника, він давно заслужив на службове підвищення.

Здавалось би, нічого особливого. Яка ж тут сенсація? Заступником більше, заступником менше. Хоча вже сам факт, що під когось створюють в Адміністрації президента окрему посаду, мав би бути цікавим.

Адже Чмирь не просто прийшов на Банкову перекладати папери чи варити каву, він став відповідальним за гуманітарний розвиток та комунікації і буде доносити до суспільства логіку дій влади. «Дії влади повинні бути зрозумілими для простих громадян. Люди повинні знати, що влада робить і навіщо, і чого чекати в майбутньому. Президент України ставить перед нами завдання роз'яснювати громадянам кожен наш крок, бути відкритими для людей. Ми повинні організувати ефективну системну роботу», - зазначив Чмирь.

Варто підкреслити, що з кандидатурою на таку відповідальну посаду в АП Януковича не прогадали. Юрій Чмирь - це саме той персонаж, який зможе донести суспільству все, що тільки влада забажає, будь яку її нелогічну логіку. Дякувати Небу, досвіду в нього у цьому та інших вміннях хоч відбавляй.

 

Світлина з chmyryuriy.com.ua

 

Як твердять у Transparency International Україна, за часи свого невтомного служіння українському народу на посту очільника Сумщини і в кріслі депутата ВР України, працюючи в Комітетах з питань фінансової і банківської діяльності та з питань економічної політики, Юрій Павлович став власником неймовірної кількості майна та активів.

Живучи лише на одну зарплату і скромну ледь не мінімальну зарплату своєї дружини родина Юрія Чмиря умудрилася розжитися на два автомобілі  (Skoda Oktavia,1.9 та Nissan Almera, 1,6), чотири квартири (117,2 кв.м; 137, 26 кв.м; 49,40 кв.м; 116,10 кв.м), земельну ділянку (634 кв. м), та дачний будинок (76,2 кв.м). Сукупна кількість квадратних метрів квартирної житлової площі на родину складає 419,96 кв.м, це приблизно 140 квадратів на одну особу. На утримання всього майна було витрачено в 2011 році - 58 627 грн., та в 2012 році - 60 060 грн.

Ну хіба ж не диво. А коли ще послухати, що про нього кажуть злі пронири журналісти то від захоплення аж дихання вчащається.

Подейкують, що ім’я нинішнього заступника Льовочкіна багато разів згадувалося медіа в контексті корупційних скандалів. Чого варта лише діяльність так званої «Піраміди Чмиря», що скупала голоси виборців під час місцевих виборів 2010 року та застосування ним адмінресурсу  під час виборів 2012 року. Протягом його керівництва Сумською областю на всю країну прозвучали гучні тендерні скандали: за процедурою «закупівлі в одного учасника» було розподілено майже 47 млн. грн. на будівництво гуртожитку для футбольного центру «Барса», 45, 16 млн. грн. на реконструкцію «Обласного клінічного перинатального центру», 19, 60 млн грн. на реконструкцію театру ім. М.С. Щепкіна, понад 50 млн. грн. на будівництво обласного психоневрологічного диспансеру з діагностичним центром, та 20 млн. грн. – на придбання обладнання для цієї установи.

 

Світлина з verhovenstvo.com

 

Таки не прогадали в Януковича з кандидатурою головного гуманітарія і комунікатора. Він справжній знавець своєї справи і не побоїмося цього слова – «проффесіонал». Удачі вам, Юрію Павловичу, на новій посаді посту і нових надбань! Ще більше житлової площі, ще більше земельки і, звичайно, нових автомобілів. Бо сором такій великій людині продовжувати їздити на Skoda Oktavia чи Nissan Almera…

 

Читайте також У підкидного


Матеріали за темою:

-127
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.