Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 грудня, 2013   ▪  Версія для друку

Януковіч маладєц…

Любов зла - полюбиш і президента

Ви чули коли-небудь про село Петродолинське? Ніколи? Ви навіть не знаєте, де воно? Не картайте себе. Тепер дізнаєтесь.

Петродолинське - це село Овідіопольського району Одеської області засноване 1850 року німецькими колоністами. До Другої світової війни воно називалось Петерсталь (в перекладі з німецької - Долина Петра). А нині там живе МС Анюта в миру Анна Морозова, що вирішила прославитись на клопотах Віктора Федоровича Януковича.

 

 

Вже кілька днів українську інтернет спільноту трясе зі сміху від її душу роздираючого кліпу на підтримку Януковича.

 

 

«Януковіч маладєц, - співає Анюта, - Дядя Вітя умний парєнь. Ми нє втступілі в ЄеС». А далі ще й наводить аргументи: «Януковіч спас от ЄеС, ібо бил би капєц.» Просто взяв «Вітьок» і поїхав. «Уєхал наш браток на васток как алий лєпєсток…

Глибоко і в точку, чи не так?

 

 

Анюта не перша, кому прийшло в голову розкрутитися за рахунок влади. На жаль, її вже випередила колись інша маленька дівчинка білоруська піонерка Ксенія Дегелько зі своєю піснею «Я із дєрєвні».

 

 

Щоправда, вона не додумалась так низько впасти і використати поповній свого президента. А от Анюта додумалась, або хтось додумався за неї…

 

Читайте також «Партия сказала: надо!»

 

Світлини з vk.com/realmcanyuta


Матеріали за темою:

-388
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.