Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 січня, 2014   ▪  Версія для друку

Колесніченко розжився на академію

Русскоязичний Колесніченко – «реальний політик»

В Україні, виявляється, є “Академія Реальної Політики” якою опікується "улюбленець мільйонів українців" народний депутат Вадим Колесніченко. Вражає, чи не так?

«Академия реальной политики - это уникальный теоретико-прикладной  курс направленный на обучение и подготовку специалистов в сфере  публичной политики, государственного управления, политического консультирования и социальной инженерии», - написано в рекламці на сайті.

 

 

Наскільки це правда, можна перевірити, набір слухачів все ще триває. А раптом Колесніченко чогось таки здатний навчити. І не тільки віртуозно ловити лайно від журналістів.

Адже в академії ще вчать, зокрема, роботі зі ЗМІ, акторській майстерності, правам людини. Одним словом, всьому тому, на чому сам депутат собаку з’їв. Особливу цікавість викликає такий предмет як “візуалізація людського продукту”...

 

Читайте також Янукович знайшов собі талановитого комунікатора

 

За матеріалами ragu.li


Матеріали за темою:

-67
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.