Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
9 січня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Сумні очі, портрет Януковича і глобус – обов’язкові атрибути прокурорської фотосесії

Своїми трендами та модними тенденціями може похвалитись не тільки дивовижний світ білявок, але й не менш дивовижний світ української прокуратури

VIP-хроніки ретельно розглянули всі опубліковані на офіційних сайтах прокуратур світлини та виокремили кілька основних правил фотографування прокурорів.

Найкраще та, безсумнівно, найпопулярніше рішення під час фотосету під назвою “Мамо, чому я прокурор?”- тримати у руках ручку. Це така ж класика, як у весільному фото - чоловік, що тримає на долоні свіжеспечену дружину. І, хоча так фотографуються десятки Пілатів по всій Україні, особливої пошани заслуговує АР Крим: там з ручкою у руках себе увічнив фактично весь склад прокуратури на чолі з її керівником єнакієвського походження.

У крайному випадку замість неї в руках можна тримати окуляри.

Але й тоді ручку бажано покласти десь поруч.

Можна, правда, просто скласти руки.

Втім, абсолютно неважливо, що в руках, якщо портрет - подвійний.

Ті, кому особливо дорогий Віктор Федорович, просять сфотографувати їх так, щоб було видно і його, рідного - навіть якщо висить він десь далеко чи високо. Шкода, що жоден з фотографів не запропонував посадовцям просто обійняти портрет президента.

Якщо немає можливості сфотографуватись із президентом - варто просто зробити максимально сумне чи розгублене обличчя.

Між іншим, дуже важлива річ для прокурора - глобус. Без нього прокурору не можна.

Не в останню чергу завдяки шматочку глобуса на першому плані кращий з кращих - це, без сумніву, Руслан Мартиненко, перший заступник прокурора Хмельницької області. Він має і портрет президента, і сумний погляд. А також одночасно ручку та окуляри у руках.


Матеріали за темою:

130
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.