Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
14 січня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Доньки заступника Пшонки: BMW, Женева замість Донецька та хмарочоси

Заступник генерального прокурора України Юрій Ударцов родом з Донеччини - як і сам генеральний прокурор Пшонка, і, між іншим, троє з дев’яти заступників Віктора Павловича.

Там, у місті контрастів, Юрій Ударцов раніше і мешкав з родиною - на вулиці Кірова, 155. Однак у 2010 році довелось поїхати підкорювати столицю. Розпочинав з посади прокурора міста Києва.

Старша донька заступника Пшонки, Тамара Юріївна Ударцова, рідний Донецьк на Київ не проміняла. Вчилась вона у швейцарському Universite de Lausanne, живе у Женеві.

Чому - незрозуміло. Вдома теж було непогано - як можна з’ясувати зі старої сторінки на “Одноклассниках”, ще 7 років тому тато (тоді він займав скромну посаду заступника прокурора Донецької області) подарував їй BMW.

Вкрай позитивно кар’єрний зріст пана Юрія вплинув на його молодшу доньку, Ганну Ударцову. Пересічна донецька білявка (2009 рік)…

…з часом просто розквітла (2013 рік).

Альма матер Ганни Ударцової - University Pittsburg School of Law.


 


Матеріали за темою:

-160
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.