Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
15 січня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

На позашляховик начальника київського ГУ МВС пересічний міліціонер може заробити за 12 років

Юрій Олексійович Дерев’яга - полковник міліції, начальник штабу ГУ МВС України в місті Києві - як і будь-який інший міліціонер, напевно, отримує дуже скромну зарплатню.

Але живе геть непогано - або ж просто має хлопчачу звичку фотографуватись на тлі чужих автівок, знаходячи їх навіть у чистому полі… Як свідчать світлини, завбачливо викладені на сторінці дружини Юрія, пані Олени, у соціальній мережі - у 2006 році родина Дерев’яг пересувалась, наймовірніше. на джипі Grand Cherokee 2002-2006 року випуску.

Сьогодні такий - вже, звісно, старенький - можна купити приблизно за $25 тис. Втім, полковник машину давно змінив. Як свідчать автомобілісти, що зголосились допомогти VIP-хронікам, на світлині - позашляховик Lexus RX400.

На сайті Автобазар придбати такий - залежно від року випуску та комплектації - зараз можно за $16-54 тис. - від 42 (3,5 роки) до 144 зарплат (12 років) пересічного міліціонера.


Матеріали за темою:

110
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.